Cornelis van Beverloo Corneille (1922-210)
Closed
2018-11-30
594216
| Sold for | 5 800 SEK |
| Estimate | 7 000 SEK |
CORNELIS VAN BERERLO CORNEILLE (1922-210), silkscreen på duk, ´La Fleur verte de Mai´, signerad samt daterad 1997, nr 2/150, ca 60 x 141 cm