Vägglampor bordslampor mässing
Closed
2018-11-28
593775
| Sold for | 800 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, Öia, BORDSLAMPFÖTTER, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd ca 33, mått från vägg 29 respektive 39 cm
Bruksslitage