Ferdinand Boberg akvarell
Valmis
2018-11-24
593106
| Korkein tarjous | 5 800 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
FERDINAND BOBERG 1860-1946): Vinterbäck, signerad Boberg, akvarell, 25x19,5 cm