Skrivbord
Closed
2018-11-28
592258
| Sold for | 750 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, Edsbyverken, 1960-tal fanerad med ek, hurts med lådor, höjd ca 69, 105x63 cm, nyckel finns
Slitage, fläckar, delvis slipad yta