Stig Borglind etsning
Valmis
2018-11-21
591859
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
STIG BORGLIND (1892-1965): "Flora Suecica Il", signerad Stig Borglind, etsning, ca 29x21,5 cm