Peter Dahl, litografi "Den stora balen"
Valmis
2018-11-21
591135
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Den stora Balen,
litografi, signerad & numrerad 45/150, bladdmått ca 31x45 cm
ej examinerad ur ram