Walter Hickman glasservis
Valmis
2018-11-18
591019
| Korkein tarjous | 650 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
WALTER HICKMAN, "Pippi", servisglas, 26 dlr, Kosta, 1900-talets andra hälft, bestående av: 12 whiskeyglas, 5 sherryglas, 2 större samt. 7 mindre nubbeglas, vissa etikettmärkta Kosta, höjd ca 7-12 cm
Smärre slitage