Eero Snellman
Valmis
2018-12-03
589298
| Korkein tarjous | 460 EUR |
| Arviointi | 500 EUR |
EERO SNELLMAN (1890-1951) Bottenmålning i vårväder, signerad samt daterad 1918, olja på duk 50x61 cm