Yrjö Edelman litografi
Valmis
2018-11-10
589061
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016), Motiv med sjö och himmel, litografi, signerad samt numrerad 125/125, ca 57x47 cm