Charles Portin oljemålning
Valmis
2018-11-02
586851
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
CHARLES PORTIN (1889-1980): Midnattssol, signerad Charles Portin, Torneälv Kiviranta, olja på pannå, 46x64 cm