Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFA, nyrenässans, omkring 1900, ek, klädd i tyget "Under ekvatorn" av Josef Frank, längd 140 cm
Slitage, repor och sprickor, något ranglig, knoppar saknas
586381
2018-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här