Corneille Färglitografi
Closed
2018-11-04
585735
| Sold for | 750 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): figurkomposition, signerad och daterad Corneille 79, numrerad 70/250, ca 50x65 cm