Arnold Hagström
Valmis
2018-10-31
584469
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ARNOLD HAGSTRÖM (född 1958): "Bilan II" signerad och numrerad, färgetsning, bladmått 68x58 cm, oramad