Konsoler
Valmis
2018-10-25
584419
| Korkein tarjous | 1 900 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
VÄGGKONSOLER, 1 par, 1900-tal, skuren dekor, betsat lövträ, höjd ca 39 cm
Skador/avslag, sprickor