Salvador Dali etsning
Closed
2018-10-30
583349
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
SALVADOR DALI (1904-1989): St Georges et le Dragon, 1974, signerad Dali, e.a., etsning tryckt på Arches, ca 40x59,cm