DAWID, Merit
Closed
2018-10-23
581797
| Sold for | 14 500 SEK |
| Estimate | 20 000 SEK |
DAWID (Björn Dawidsson född 1949): Merit,
Signerad och daterad 2005 3/5,
76,5x61,5 cm.
För frågor och konditionsrapport kontakta joakim.geiger@auktionsverket.se