Francesco Coleman Akvarell
Closed
2018-10-27
581711
| Sold for | 8 000 SEK |
| Estimate | 10 000 SEK |
FRANCESCO COLEMAN (1851-1918): the lions den, akvarell, signerad F Coleman, ca 48x21 cm.
mindre fläckar