Alfred Wahlberg
Valmis
2018-10-13
580287
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
ALFRED WAHLBERG (1834-1906): Landskap med gård, monogramsignerad AW 9/10 62, olja på duk lagd på pannå, ca 18,5x24 cm
Vågig duk