Alice Poussineau
Valmis
2018-10-12
579722
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ALICE POUSSINEAU (1905-2001): Blomsterstilleben, signerad Poussineau, olja på duk, daterad a tergo -42, ca 65x49 cm