Hans Osswald oljemålning
Valmis
2018-10-12
579710
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
HANS OSSWALD (1919-1983), komposition, signerad Hans Osswald, olja på duk, ca 40 x 55 cm.