Tavla blandteknik Indonesien
Closed
2018-10-10
578951
| Sold for | 450 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Indonesien, 1900-tal): komposition, blandteknik på duk, signerad Inj-Sari Penestanan, ca 127x75 cm