Fåtölj
Closed
2018-10-10
578788
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ, 1950-tal, rotting och bambu, benställning i smide, sitthöjd ca 42 cm
Smärre bruksslitage