Joakim Allgulander Magnolia
Valmis
2018-10-10
578685
| Korkein tarjous | 500 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Magnolia Night", 2016, signerad och numrerad 18/30, pigment print, bladstorlek 49x40 cm, oramat blad