Bertel Gardberg järnmortel
Closed
2018-10-29
578304
| Sold for | 240 EUR |
| Estimate | 300 EUR |
BERTEL GARDBERG, mortel, signerad BG, 1950-tal,
järn och trä, höjd 11-21 cm.