Adolf Hallman blandteknik
Valmis
2018-10-05
577794
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ADOLF HALLMAN (1893-1968): En vattenbärare, signerad Hallman och daterad -37, blandteknik, 24x16 cm
Ej examinerad ur ramen