Max Bumüller
Valmis
2018-10-04
576832
| Korkein tarjous | 200 EUR |
| Arviointi | 400 EUR |
MAX BUMÜLLER, Tyskland ca 1880, landskap med alpsjö, signerad, olja på duk 40x60 cm
smuts, lagning