Oljemålning 1800-tal
Closed
2018-10-15
576531
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, stilleben med blommor, olja på pannå, höjd ca 16.5x11 cm
Slitage, krackelyr, borrhål