Sven Lignell olja på duk
Valmis
2018-09-26
574319
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SVEN LIGNELL (1927-2014), Kurande kvinna, signerad, olja på duk ca 41x32 cm