Mjölkpall
Closed
2018-09-28
574035
| Sold for | 5 000 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
MJÖLKPALL, 1900-talets andra hälft, furu, stämplad ´´L A Slojd´´, höjd ca 33 cm
Bruksslitage, repor, märken, fläckar