Ulrica Hydman-Vallien oljemålning
Closed
2018-09-21
572556
| Sold for | 13 000 SEK |
| Estimate | 15 000 SEK |
ULRICA HYDMAN-VALLIEN (1938-2018): interiör med kvinnor och leoparder, signerad och daterad Ulrica Hydman-Vallien -70, olja på pannå, ca 47x54 cm