Golvlampa Frandsen Danmark
Closed
2018-09-26
572514
| Sold for | 750 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, Frandsen Danmark, 1960/70-tal, 2 justerbara ljuskällor, höjd ca 147 cm
Repor