Ikon Guds Moder Marias avsomnande
Valmis
2018-09-26
572478
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
IKON, 1800-talets första hälft, Ryssland, Guds Moder Marias avsomnande, tempera på trä på krederad träpannå med försänkt mittdel, 32,5x27 cm
skador, krackelyrer, färgbortfall