Karin Jönsson matta
Valmis
2018-09-20
572190
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
KARIN JÖNSSON, matta, rölakan, signerad JK, ca 240 x 170 cm
Slitage, fläckar