Byrå med stenskiva
Valmis
2018-09-18
571443
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
BYRÅ med stenskiva, 1900-tal, gustaviansk stil, mahognyfaner, höjd ca 81, 94x49 cm
Stenskiva spräckt, nyckel saknas