Spetsglas 1700-tal
Closed
2018-09-09
568266
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
SPETSGLAS, 3 st., klar glasmassa, 1700-talets slut, slipad dekor av stiliserad vindruvsbård, höjd ca 16 cm
Nagg