Mona Huss Wallin färglitografi
Valmis
2018-09-04
567329
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
MONA HUSS WALLIN (född 1944): Stockholmsmotiv, färglitografi, signerad och daterad M Huss W -79, ca 64x50 cm