Sigfrid Ullman 1921 Konstsamling Karlzén
Closed
2018-09-23
567257
| Sold for | 3 600 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
SIGFRID ULLMAN (1886-1960): "Bergväg, Haute-Loire", monogramsignerad och daterad SU-21, olja på pannå, ca 46x38 cm,
Läs mer
PROVENIENS: Svensk-Franska Konstgalleriet