Karl Tirén teckning
Valmis
2018-08-31
566070
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
KARL TIRÉN (1869-1955): "Uppteckning av Joiklåtar på fjället", signerad och daterad K Tirén, blyertsteckning, motivmått ca 14x29 cm