Serveringsskåp mahogny
Valmis
2018-08-25
565313
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SERVERINGSSKÅP, 1900-talets första hälft, mahogny, med intarsia, höjd 133, 124x45 cm
Bruksslitage