Stolar
Valmis
2018-09-09
565298
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
STOLAR, 3 st., senbarock resp. gustavianska, i svenska modellen, skuren dekor, lösa sitsar, sitthöjd 43-47 cm
Slitage och skador, renoverade