Ulf Wahlberg färglitografi
Closed
2018-08-25
564603
| Sold for | 450 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
ULF WAHLBERG (född 1938): Bilpark, signerad o daterad -99, 139/230, färglitografi, ca 40x56 cm
Oramad