Månskensampel 1800-tal
Valmis
2018-08-22
564571
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
MÅNSKENSAMPEL, 1800-talets slut, vitt och rosa glas med dekor av bla vinterscen, höjd exklusive kedja ca 48(95) cm
Sprickor i glas