Porslinskandelaber
Closed
2018-08-21
564097
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
KANDELABER, 1 par, porslin, von Schierholz, med figurer och blommor, höjd ca 21 cm
Slitage, smärre nagg