Gustafsberg parian figurin
Closed
2018-08-17
563570
| Sold for | 700 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
GUSTAFSBERG, "Kan du inte tala", figurgrupp, parian, daterad 1906, höjd ca 18, längd 27 cm
Nagg, pojkens hals med tillverkningsspricka