Bordslampor, 1 par, 1900-talet andra hälft
Valmis
2018-08-15
563217
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, EB, kolonnformade, med klassicerande porträttmedaljong på basen, höjd till lampsockel 55 cm