Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
ENGSTRÖM, Albert (1869-1940): Kräftor kräva dessa drycker!, affisch, färglitografi, signerad i trycket., Propagandacentralen N.E.J. Göteborg, ca 50x38 cm
Blekt
561037
2018-07-30