Skrivbord 1960-tal
Valmis
2018-07-17
559569
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, 1960-tal, teak, sarg med låda, hurtsar med 4 lådor respektive bokhylla på kortsida, höjd ca 75, 63x120 cm
Smärre slitage