Börje Hedlund Sommar
Valmis
2018-07-11
558451
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
BÖRJE HEDLUND (1909-2005): Landskapsvy med figurer, signerad och daterad Hedlund -44, olja på pannå, ca 33x44 cm