Golvlampor Semi

Golvlampor Semi
Golvlampor Semi
Golvlampor Semi
Golvlampor Semi
Golvlampor Semi
Golvlampor Semi
Golvlampor Semi
Golvlampor Semi
Golvlampor Semi
Golvlampor Semi
Golvlampor Semi
Golvlampor Semi
Golvlampor Semi
Golvlampor Semi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPOR, 1 par, Semi, 1960-/70-tal, Hermanders. förkromade stålrör och lackerad plåt, etikettmärkta, reglerbar höjd, upp till ca 130 cm

Bruksslitage, fötterna med repor/rost, ej funktionstestade

557846

2018-07-08