Just Andersen tenn Danmark Sommar
Valmis
2018-07-08
557748
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
JUST ANDERSEN, ljusstakar, 3+2+1+2, vas, skål med ljushållare, 2 saltkar, skål med lock, tenn, Danmark, stämplade JUST, höjd 2-23,5 cm
Slitage, skål med buckla